Kerem Şenoğlu - www.TicariTim.com

TicariTim.com
Bilgi ve Paylaşım Platformu
İçeriğe git

Kerem ŞENOĞLU

1965 yılında doğan Şenoğlu, ilköğretim ve lise tahsilini İstanbul’da tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun olmuştur.
Kariyerine Alarko Doğalgaz A.Ş de Maliyet Kontrol ve Bilgi İşlem Şefi olarak başlayan Şenoğlu teknik eğitimler ile başlayan eğitmenlik kariyerine BMW Borusan Otomotiv’de Eğitim Şefi, Has Otomotiv A.Ş ve Mengerler Otomotiv A.Ş de Satış Sonrası Hizmetler Müdürü, Volvo Volcar A.Ş de Satış Sonrası Hizmetler Koordinatörü olarak sürdürmüştür. Bu bünyelerde tüm teknik eğitimlerin yanı sıra ürün, davranış ve yönetim eğitimleri, otomotiv gruplarında satış ve satış sonrası hizmet eğitimleri vermiştir.
2006-2010 yılları arasında Citroen Baylas Otomotiv A.Ş de Eğitim Müdürü olarak görev alan Şenoğlu, Masters Training International, PDR Group A.Ş ve Kural Dışı Eğitim ve Danışmanlık’ta eğitmen olarak yer almış, Satış ve Pazarlama, Ürün ve Marka Yönetimi eğitimlerinin yanı sıra yönetim alanında Yönetim Becerileri, Proje Yönetimi, Çatışma Yönetimi, Problem Çözme eğitimleri vermiştir. Temmuz 2011 itibari ile DB Positive bünyesine katılan Kerem Şenoğlu özellikle proje bazlı çalışmalarda Satış ve Pazarlama, Yönetim Becerileri, Yönetim Koçluğu ve Kurumsal Koçluk eğitimleri vermektedir.
Profesyonel iş hayatı sürecinde yurtiçi ve yurt dışında gerçekleştirilen eğitimlerde katılımcı olarak da yer alan Şenoğlu, kişisel gelişimini NLP alanında yoğunlaştırmıştır. BMW bünyesindeyken İngiltere’de katıldığı Yönetimsel NLP eğitimini daha sonra ilave modüller olan Kadın Erkek İlişkileri, İletişim, Özsaygı ve Özdeğer, Kendinle Yüzleşme, Psiko-Kinesiyoloji, Doğru Karar Almak modülleri ile destekleyen Şenoğlu Nlp  eğitimi de vermektedir
Yönetim ve satış eğitimlerinin yanı sıra beceri geliştirmeye yönelik; Eğiticinin Eğitimi, Etkili Sunuş, Müzakere Beceri, Zaman Yönetimi, Zor Kişilerle Başa Çıkma eğitmenin en yoğun verdiği eğitimler arasındadır.
Psikoloji, felsefe ve kuantum fiziği ile ilgilenen Şenoğlu, iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmekte, İngilizce eğitim vermektedir.
Kerem Şenoğlu Yönetim Danışmanları Derneği (YDD) üyesidir.
TicariTim.Tigader
Marka farkı gözetmeksizin, Ticari Gayrimenkul Danışmanları (TİGADA) tarafından kurulmuş bir platformdur.
Amacımız Türkiye'de ticari gayrimenkul çalışanları bir araya getirerek;
  • Bilgi paylaşımı
  • Portföy paylaşımı
  • Eğitim ve toplantılarla doğrudan bilgiye erişim.
amaçlarını gütmektedir.

Web Sitemiz

Tigader.Org.TR

www.ticaritim.com

İçeriğe dön